KFGVRFI34

पाल्पामा १८ वर्षीया युवती मृत फेला,

0

 

पाल्पामा एक युवती धारिलो हतियार प्रहार गरी हत्या भएको अवस्थामा फेला परेकी छन् । रिब्दीकोट गाउँपालिका वडा नं. १ ख्याहाकी १८ वर्षीया पद्मा विश्वकर्माको शव मंगलबार बेलुका फेला परेको स्थानीयले जनाएका छन् ।

मंगलबार बिहान ९ बजेतिर नुहाउन भनी घरबाट हिडेकी उनी दिउँसोसम्म घर नफर्किएपछि खोजी गर्ने क्रममा घरदखि एक किलोमटिरको पर कराम्दी भन्ने स्थानमा मृत अवस्थामा फेला परेको ख्याहाका वडाध्यक्ष चिरञ्जिवी पोखरेलले बताए । युवतीको हातको औला, पाखुरा र अन्य स्थानमा पनि धारिलो हतियार प्रयोग गरी हत्या गरिएको अवस्थामा फेला परेको उनले बताए ।

घटनाबारे अनुसन्धानका लागि जिल्लास्थित प्रहरीको टोली र स्थानीय घटनास्थलमा पुगेको छ । हत्याको आशंका गरिए पनि घटनाको पूर्ण विवरण आउन बाँकी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

KFGVRFI34