KFGVRFI34

घुस लिँदै गर्दा पोखरा महानगरपलिकाकी सब-इन्जिनियरसहित दुई पक्राउ,

0

पोखरामा सेवाग्राहीसँग घुस लिँदै गर्दा पोखरा महानागरपलिकाकी सब-इन्जिनियरसहित दुई जना  पक्राउ परेका छन् । पोखरा महानगरपालिकाको नक्शा शाखामा कार्यरत उनीहरूलाई अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको गण्डकी प्रदेश कार्यालय पोखराबाट खटिएको टोलीले घुस रकमसहित पक्राउ गरेको हो ।

सब-इन्जिनियर उषा किरण रोकाया र गोदार कन्सल्टेन्सीमा कार्यरत सुरज कुँवरलाई सेवाग्राहीसँग घुस लिएको आरोपमा नियन्त्रणमा लिइएकाे हाे । उनीहरुसँग सेवाग्राहीसँगबाट लिएको एक लाख ५० हजार रुपैयाँ पनि बरामद गरिएको छ । उनीहरुले घर सम्पन्न प्रमाणपत्र दिनका लागि उक्त रकम मागेकाे अख्तियारले जनाएकाे छ ।कुँवरलाई पोखराको महेन्द्रपुल नजिकबाट र सब-इन्जिनियर रोकायालाई पोखराको मालेपाटनबाट आख्तियारको टोलीले पक्राउ गरेकाे थियाे ।

पोखरा ५ का अध्यक्ष विष्णुप्रसाद बरालले अहिले प्रारम्भिक अनुसन्धान जारी रहेको बताएका छन् । उनले पोखरा महानगरपालिका वडा नम्बर १० मा सम्पन्न घरको नक्सा दिनका लागि आर्थिक लेनदेन भएको बताए । यसैगरी, पोखरा महानगरपालिका वडा नम्बर ४ का सदस्य प्रकाश कोइरालाले एक जनाबाट डेढ लाख रुपैयाँ बरामद भएको बताए । अख्तियारले अब उनीहरुविरूद्ध प्रक्रिया पूरा गर्दै कारबाही गर्ने भएकाे छ ।

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

KFGVRFI34