KFGVRFI34

आज २०८० माघ ११ गते | बुधवार २५ जनवरी २०२४ को राशिफल

0
मेष राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
तपाईंको हँसिलो स्वभावले कसैलाई यस कौशलको विकास गर्न आफूलाई प्रोत्साहन गर्न मद्दत गर्नेछ किनकि तपाईंले उसलाई यो कुरा बुझ्ने बनाउनुभयो कि खुशियाली भेला पारेको सम्पत्तिमा नभएर हामी भित्र हुन्छ। परिवारका सदस्यहरूलाई समय बिताउन रमाइलो हुनेछ। व्यक्तिगत मामिलाहरू नियन्त्रणमा हुनेछन्। यो रचनात्मक प्रकृतिका परियोजनाहरुमा काम गर्ने र आफैलाई व्यक्त गर्ने पनि राम्रो समय हो। आज, तपाईं आफ्नो जीवनसाथीसँग बाहिर गएर रमाइलो समय सँगै बिताउनु हुनेछ।
Lucky Number :- 2
Lucky Color :- Silver and White
वृष राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
घरको तनाउले तपाईं क्रोधित बनाउन सक्छ। तिनीहरूलाई दबाउनाले मात्र शारीरिक समस्या बढाउँछ। शारीरिक गतिविधिले यसलाई हटाउनुहोस्। रिसाले अवस्था छोड्नु राम्रो हुनेछ। आफ्नो जोडीसँग बस्दा सान्त्वना, प्रेम र राहत पाउनुहोस्। तपाईंको साहसले प्रेमलाई जीत्नेछ। पेशावर कार्यमा जिम्मेवारी बढ्ने सम्भावना देखिन्छ। आज आफ्नो जोडीसँग तपाईंको यो जीवनको सबैभन्दा राम्रो पूर्वसन्ध्या हुन सक्छ।
Lucky Number :- 1
Lucky Color :- Orange and Gold
मिथुन राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
आराम गर्नको लागि घनिष्ठ मित्रहरूसँग केहि समय बिताउनुहोस्। बुद्धिमानीपूर्वक लगानी गर्नुहोस्। तपाईंका परिवारका सदस्यहरुसँग केही कठिनाई हुन सक्छ तर आफ्नो मनको शान्ति नष्ट हुन नदिनुहोस्। तपाईंकी प्रेमीकाको नराम्रो व्यवहारले आज रोमान्समा बाधा पर्नेछ। योजना लागू गर्न र नयाँ उद्यममा हस्ताक्षर गर्नको लागि राम्रो दिन। तपाईंको मुड नराम्रो भएकोले आफ्नो जोडीलाई नराम्रो लाग्न सक्छ।
Lucky Number :- 8
Lucky Color :- Black and Blue
कर्कट राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
तपाईंको बाल्य प्रकृति निस्किने छ र तपाईंमा चञ्चल मुड आउनेछ। समग्र रूपमा लाभदायी दिन हो, तर तपाईंलाई भरोसा लाग्ने कसैले तपाईंलाई गिराउन खोज्नेछ। कसैले तपाईंलाई प्रेममा धोखा दिन सक्छ, होसियार हुनुहोस्। तपाईंले गरेका कार्यबाट कसैलाई फाइदा लिन नदिनुहोस्। तपाईंको इच्छा अनुसार सबै कुराहरू अगाडि बढीरहेको समयमा एउटा जोडको हाँसोले दिनभरी खुशी ल्याउँछ। तपाईंको व्यस्त तालिकाको कारण तपाईंको जोडीले आज आफुलाई महत्वहीन महसुस गर्न सक्छ, र साँझमा अप्रसन्न भएको देखाउन सक्छ।
Lucky Number :- 3
Lucky Color :- Saffron and Yellow
सिंह राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
भौतिक लाभ र विशेष गरेर मानसिक सुदृढताको लागि मनन र योग सुरु गर्नुहोस्। पारिवारिक जिम्मेवारी बढ्नेछ र तपाईंको मनमा तनाउ ल्याउनेछ। आज तपाईंलाई प्रेमको वरदान प्राप्त हुने देखिन्छ। कामको सन्दर्भमा आजको दिन धेरै राम्रो देखिन्छ। तपाईंलाई आफ्नो सम्बन्ध त्याग गर्नु झैं लाग्ने धेरै झगडाहरू हुनेछन्। तर, त्यति सजिलै सम्बन्ध त्याग नगर्नुहोस्।
Lucky Number :- 1
Lucky Color :- Orange and Gold
कन्या राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
तपाईंको मुस्कान निराशा विरुद्धको समस्या रोक्ने झैं काम गर्नेछ। यदि सञ्चार र छलफलहरू राम्रो तरीकाले भएनन् भने – तपाईंले रीस उठेर पछि पछुताउनु पर्ने कुरा बोल्न सक्नुहुन्छ – केही बोल्नु अघि राम्ररी सोच्नुहोस्। तपाईंको प्रेममा अनुमोदन नहुन सक्छ। आफ्नो रिजुम पठाउन वा साक्षात्कारको लागि राम्रो दिन। व्यापारको उद्देश्यको लागि गरिएको यात्रा लामो समयपछि लाभदायी साबित हुनेछ। वैवाहिक जीवनमा धेरै आशाले आज तपाईंलाई दुःखतिर धकेल्न सक्छ।
Lucky Number :- 8
Lucky Color :- Black and Blue
तुला राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
समग्र स्वास्थ्य राम्रो हुनेछ तर यात्रा व्यस्त र तनाउपूर्ण साबित हुनेछ। विभिन्न स्रोतबाट मौद्रिक लाभ हुनेछ। बच्चाहरुले केही रोमाञ्चकारी समाचार ल्याउन सक्छन्। रोमान्सका लागि राम्रो दिन। तपाईंलाई आफ्नो रचनात्मकता हराएको छ भन्ने महसुस हुनेछ र तपाईंलाई निर्णय गर्न अत्यन्तै कठिन हुनेछ। तपाईंको वैवाहिक जीवनमा आज सबै खुसी देखिन्छ।
Lucky Number :- 2
Lucky Color :- Silver and White
वृश्चिक राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
घरमा काम गर्दा विशेष ध्यान गर्नुहोस्। कुनै पनि घरेलू सामानहरूको लापरवाह प्रयोगले तपाईंलाई समस्या पैदा गर्न सक्छ। तपाईंले आफ्नो अतिरिक्त पैसा आउने समयमा लाभ हुने सुरक्षित स्थानमा राख्नुहोस्। आफ्नो परिवारको महानता र केही सार्थक काममा जोखिम लिनुहोस्। नडराउनुहोस्, किनभने छुटेको मौका कहिल्यै फिर्ता नआउन सक्छ। तपाईंले आज प्रेम प्रदूषण फैलाउनु हुनेछ। संयुक्त उद्यम र भागीदारीबाट टाढा रहनुहोस्। तपाईंले आज आफ्नो जोडीसँग आफ्नो जीवनको सबै भन्दा राम्रो दिन बिताउनु हुनेछ।
Lucky Number :- 4
Lucky Color :- Brown and Grey
धनु राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
तपाईंको स्पष्ट र निडर हेराइले तपाईंका मित्रलाई व्यर्थ चोट लाग्न सक्छ। पुराना साथीहरू समर्थक र सहयोगी हुनेछन्। आफ्नी प्रियतमालाई बुझ्ने गर्नुहोस्। आज गरेको लगानी आकर्षक हुनेछ तर तपाईंले साझेदारहरूबाट केही विरोध हुन सक्छ। तपाईंको जोडीले आज तपाईंको बारेमा सबै राम्रो कुरा गरेर प्रशंसा गर्नेछिन् र तपाईंको लागि समर्पण गर्नेछिन।
Lucky Number :- 1
Lucky Color :- Orange and Gold
मकर राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
शारीरिक वास्तविकता हेर्ने इच्छा भएमा तपाईंले आफ्नो विचार र ऊर्जा बाँट्नुहोस्। मात्र अन्दाजले कुनै कुरो हुँदैन। तपाईंसँग अहिलोसम्म भएको समस्या के हो भने तपाईंले प्रयास नगरेर मात्र इच्छा गर्नुहुन्छ। नयाँ सम्बन्ध दीर्घकालिन र अत्यधिक लाभदायक हुनेछ। आफ्नो प्रियको निष्ठामा शङ्का नगर्नुहोस्। तपाईंले राम्रो आदर दिन सक्नुहुँदैन भने कुनै पनि प्रतिबद्धता नगर्नुहोस्। तपाईंको वैवाहिक जीवनको यो सबैभन्दा राम्रो दिन हुने छ। तपाईंले प्रेमको साँचो परमानन्द अनुभव गर्नु हुनेछ।
Lucky Number :- 1
Lucky Color :- Orange and Gold
कुम्भ राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
सदैव युवाको रहस्य भएको हुनाले खेलको लागि केही तिर्ने गर्नुहोस्। आज गरेको लगानीले तपाईंको समृद्धि र वित्तीय सुरक्षामा अभिवृद्धि गर्नेछ। आनन्दित – ऊर्जावान र मायालु मुडमा तपाईंको हंसमुख प्रकृतिले आफ्ना वरिपरि आनन्द र खुशियाली ल्याउँछ। प्रेममा कमी आउनुबाट बच्नको लागि हँसिलो र साहसी हुनुहोस्। सह-कार्यकर्ता र अघीनस्तहरूले चिन्ता र तनाउ ल्याउनेछन्। यात्राले तपाईंलाई नयाँ ठाउँहरू देख्न र महत्त्वपूर्ण मान्छेहरू भेट्न सघाउँछ। आफ्नो जन्मदिन बिर्सेको वा केही अन्य कुरा बिर्सेको जस्ता साधारण कुरामा आफ्नो जोडीसित पुरानो मुद्दामा आज तपाईं भिड्न सक्नु हुन्छ। तर, सबै कुरा दिनको अन्तमा ठीक हुनेछ।

Lucky Number :- 7

मीन राशिफल (Thursday, January 25, 2024)
निराशाको भावनालाई तपाईंमा प्रवेश गर्न नदिनुहोस्। शिशुको रोगले तपाईंलाई संलग्न राख्नेछ। तपाईंले यसलाई तत्काल ध्यान दिनु आवश्यक छ। उचित सल्लाह लिनुहोस् किनकि तपाईंको तर्फबाट अलिकति लापरवाही हुनाले समस्या अझै बढ्न सक्छ। शारीरिक अस्तित्व अब तपाईंको लागि केही होइन, किनकि तपाईंलाई हरेक समय एक-अर्काका प्रेममा आफैलाई महसुस गर्नुहुनेछ। कामको समयमा तपाईंका कामको प्रशंसा गरिनेछ। आँखाले सबै कुरा भन्छ, र आज तपाईंले आफ्नो जोडीसित आँखा जुदाएर भावनात्मक बातचीत गर्नु हुनेछ।
Lucky Number :- 5
Lucky Color :- Green and Turquoise
Lucky Color :- Cream and White
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

KFGVRFI34