KFGVRFI34

पाथिभराले सबैको कामना पुरा गरुन,आज २०८० साल चैत २५ गते आइतबार ७ अप्रिल २०२४ को राशिफल,

0
मेष राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
तपाईंलाई उत्प्रेरित गर्ने भावनाको पहिचान गर्नुहोस्। तपाईंले डर, संदेह, रिस, लोभ आदि जस्ता तपाईंका नकारात्मक विचार छोड्नुपर्छ, किनकि यिनीहरू तपाईंले चाहेका कुराहरू विपरीत चुम्बक झैं आकर्षित हुन्छन्। आनन्दित – ऊर्जावान र मायालु मुडमा तपाईंको हंसमुख प्रकृतिले आफ्ना वरिपरि आनन्द र खुशियाली ल्याउँछ। प्रेमको चस्काले तपाईंलाई आज सुत्न दिंदैन। आज, तपाईं र तपाईंको जोडी बीचको झगडामा कुनै सुन्दर स्मृतिको कारण विराम आउन सक्छ। त्यसैले, गरम तर्कको समयमा पुरानो सुन्दर दिनको सम्झना गर्न नबिर्सिनुहोस्।
Lucky Number :- 5
Lucky Color :- Green and Turquoise
वृष राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
जीवनलाई खेलाँची नसोच्नुहोस्, जीवनको हेरचाह गर्नु वास्तविक भाकल हो भनेर महसुस गर्नुहोस्। तपाईंले आशा गरेझै काम गर्न असफल हुनाले बच्चाहरुले निराश गराउन सक्छन्। तपाईंले आफ्नो सपना पूरा भएको देख्नको लागि तिनीहरूलाई प्रोत्साहन गर्नु आवश्यक छ। तपाईंले आफ्नो जीवन भन्दा बढी तपाईंलाई प्रेम गर्ने व्यक्ति भेट्नु हुनेछ। के तपाईंलाई वैवाहिक जीवन समझौता मात्रै हो भन्ने लाग्छ? यदि हो भने, तपाईंलाई आज थाहा लाग्नेछ कि यस्तो राम्रो कुरा कहिल्यै तपाईंको जीवनमा भएको थिएन।
Lucky Number :- 4
Lucky Color :- Brown and Grey
मिथुन राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
अप्रत्याशित यात्रा गलाउने हुन सक्छ जसले तपाईंलाई उन्मादमा पार्न सक्छ। मांसपेशीलाई राहत दिन तेलले आफ्नो शरीर मालिश गर्नुहोस्। पोस्टद्वारा आएको पत्रले सम्पूर्ण परिवारमा खुसीको समाचार ल्याउँछ। धार्मिक र शुद्ध प्रेमको अनुभव गर्नुहोस्। आज, तपाईंले आफ्नो जोडीको मायाम जीवनका सबै कठिनाइहरू बिर्सिनु हुनेछ।
Lucky Number :- 2
Lucky Color :- Silver and White
कर्कट राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
आज तनाउ मुक्त – शान्त रहनुहोस्। बिरामी भएको आफ्नो आफन्त हेर्न जानुहोस्। एकतर्फे मायाप्रीतिले तपाईंको मुटु मात्र दुख्नेछ। आज तपाईंको वैवाहिक जीवनको कुरा आफ्नो नियन्त्रण बाहिर जान सक्छ।
Lucky Number :- 5
Lucky Color :- Green and Turquoise
सिंह राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
तपाईंले आज गरेका केही शारीरिक परिवर्तनहरूले तपाईको ढाँचामा पक्कै बृद्धि हुनेछ। सम्पत्ति सम्झौता कारोबार हुनेछ र त्यसबाट शानदार लाभ हुनेछ। तपाईंले घरमा मान्छेसँग रोमाञ्चक र केही फरक कुरा गर्नुपर्छ। यात्राले मायाप्रिती फैलाउनेछ। आध्यात्मिक गुरू वा बुजुर्गले मार्गदर्शन गर्नेछन्। आज तपाईंले आफ्नो जोडीका प्रेमको चरम देख्नु हुनेछ।
Lucky Number :- 4
Lucky Color :- Brown and Grey
कन्या राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
धेर खाने र उच्च क्यालोरी भएको आहार नगर्नु उचित हुन्छ। लामो अवधिको लाभको लागि स्टक र आपसी धन लगानीमा सिफारिस गरिन्छ। परिवारका सदस्यहरूले सहयोग दिनेछन तर अत्यधिक माग गर्नेछन्। तपाईंले धेरै नै प्रेम गरेको व्यक्ति प्रति तपाईंको रूखो व्यवहारले सम्बन्धमा सामंजस्यता ल्याउन सक्दैन। तपाईंको जोडीले आज तपाईंलाई केही हानि पुर्याउन सक्छ।
Lucky Number :- 2
Lucky Color :- Silver and White
तुला राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
असुरक्षा / अभिमुखीकरण हीनताको भावनाले चक्कर आउन सक्छ। त्यसै बसिरहनु भन्दा पैसा कमिने केहीमा किन संलग्न हुनुहुँदैन – यसले तपाईंको कमाउने शक्तिमा सुधार हुनेछ। पत्नीका मामिलाहरूमा तपाईंको हस्तक्षेपले उनलाई उन्मादी बनाउन सक्छ। रीसबाट जोगिनको लागि उनको अनुमति लिनुहोस्। तपाईं सजिलैसँग समस्याबाट जोगिन सक्नु हुनेछ। कठिन प्रयास गर्नुहोस्, तपाईं निश्चित भाग्यमानी हुनुहुन्छ किनकि आज तपाईंको दिन हो। तपाईंको मनमा भएको कुरा भन्न नडराउनुहोस्। तपाईंलाई आफ्नो जोडीले विशेष ध्यान दिन सक्ने सम्भावना देखिन्छ।
Lucky Number :- 5
Lucky Color :- Green and Turquoise
वृश्चिक राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
आफ्नो जोडीको स्वास्थ्यको कारण तनाउ र चिन्ता हुन सक्छ। कुनै मानिसहरू आफुले गर्न सक्ने भन्दा बढी प्रतिज्ञा गर्छन – कुरा मात्रै गर्ने र कुनै परिणाम नदिने मानिसहरूलाई बिर्सिनुहोस्। यात्राले मायाप्रिती फैलाउनेछ। तपाईंको जोडी यति सुन्दर कहिल्यै थिएन। तपाईंलाई आफ्नो जीवनको प्रेमबाट राम्रो आश्चर्य प्राप्त हुन सक्छ।
Lucky Number :- 6
Lucky Color :- Transparent and Pink
धनु राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
मानसिक स्पष्टता कायम राख्न भ्रम र निराशाबाट जोगिनुहोस् मित्र र जोडी/पत्नीले तपाईंलाई सान्त्वना र आनन्द दिनेछन अन्यथा आज एउटा नीरस र व्यस्त दिन हुनेछ। तपाईंको सधैंभरिको प्रेम आफ्नो प्रियको लागि एउटा नदी हो। खाँचोमा परेकाहरूलाई मद्दत गर्ने तपाईंको क्षमताले आदर पाउनुहुनेछ। आज तपाईंले आफ्नो जोडीका प्रेमको चरम देख्नु हुनेछ।
Lucky Number :- 3
Lucky Color :- Saffron and Yellow
मकर राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
तपाईंको साँझले तपाईंलाई तनाउयुक्त राख्न सक्ने मिश्रित भावना दिनेछ। धेरै चिन्ता गर्ने तर कुनै आवश्यकता छैन – किनकि खुशीले तपाईंलाई निराशाले भन्दा बढी आनन्द दिनेछ। अचानक धनको लाभ हुनाले तपाईंको बिल र तत्काल खर्च पूरा गर्नेछ। मित्र र परिवारका सदस्यहरूले तपाईंको अधिकांश समय लिनेछन्। कसैको लागि नयाँ रोमान्स निश्चित देखिन्छ – आफ्नो प्रेमले तपाईंको जीवन फूलाउनेछ। आज तपाईं पूर्ण रूपमा राम्रो विचारको हुनुहुन्छ र तपाईंका रुचिका गतिविधिहरुले आफुले आशा गरेभन्दा धेर लाभ गराउने छन्। तपाईंको वैवाहिक जीवनको यो सबैभन्दा राम्रो दिन हुने छ। तपाईंले प्रेमको साँचो परमानन्द अनुभव गर्नु हुनेछ।
Lucky Number :- 3
Lucky Color :- Saffron and Yellow
कुम्भ राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
भावनात्मक रूपमा तपाईं धेरै स्थिर हुनु हुँदैन – त्यसैले अरूको अगाडि कसरी व्यवहार र कुरा कसरी गर्नु भन्ने ध्यान राख्नुहोस्। तपाईं अरूको लागि बढी खर्च गर्न चाहनु हुनेछ। परिवारको भेलामा तपाईं सबैको केन्द्रविन्दु हुनुहुनेछ। तपाईंको उदास जीवनले तपाईंको जोडीलाई तनाउ दिन सक्छ। तपाईंको वैवाहिक जीवनलाई आज केही ठाउँ चाहिन्छ।
Lucky Number :- 1
Lucky Color :- Orange and Gold
मीन राशिफल (Sunday, April 7, 2024)
आज तपाईं आशाको जादू अन्तर्गत हुनुहुन्छ। लामो अवधिको लाभको लागि स्टक र आपसी धन लगानीमा सिफारिस गरिन्छ। दिन संगठित तरीकाले संचालन गर्नुहोस् – आफुलाई मद्दत माग्नको लागि विश्वास गर्न सक्ने मान्छेसँग कुरा गर्नुहोस्। एकतर्फे मायाप्रीतिले तपाईंको मुटु मात्र दुख्नेछ। तपाईंको जोडी आज धेरै आत्म केन्द्रित हुन सक्छन्।
Lucky Number :- 8
Lucky Color :- Black and Blue
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

KFGVRFI34